Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Uber скорочує 14% співробітників по всьому світу

Uber скорочує 14% співробітників по всьому світу

У квітні кількість замовлень в Uber по світу скоротилася на 80%

Uber скорочує 14% співробітників по всьому світу
фото Shutterstock

Онлайн-сервіс замовлення таксі Uber Technologies заявив про скорочення 3700 співробітників, що відповідає 14% від кількості всіх співробітників компанії, що працюють на повній ставці. Про це Uber повідомив у документі, поданому в Комісію з цінних паперів і бірж США, передає Коммерсант.

Серед підрозділів, які зачепить скорочення, будуть служба підтримки і команда з підбору персоналу.

Як і інші компанії, Uber шукає способи скорочення витрат в умовах спадання економіки, викликаного пандемією коронавірусу.

За даними американського видання The Information, в квітні кількість замовлень в Uber по всьому світу скоротилася на 80%.

Раніше генеральний директор Uber Дара Хосровшахі заявив, що з метою скорочення витрат компанії він до кінця року відмовляється від своєї базової зарплати.

Також сервіс повідомив про те, що деякі співробітники будуть відправлені в неоплачувану відпустку, а деяким буде нараховуватися зменшена зарплата.

У понеділок близькосхідний сервіс таксі Careem, що належить Uber, оголосив про скорочення 31% співробітників – 536 чоловік.

Нагадаємо, в Україні сервіс Uber Eats припиняє роботу з 3 червня, однак сервіс замовлення таксі Uber продовжить працювати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті