США не знімуть митні збори з труб українського виробництва

США не знімуть митні збори з труб українського виробництва

Зняття мит може відновити демпінг, через що можуть постраждати американські виробники

США не знімуть митні збори з труб українського виробництва
фото DR

Міністерство торгівлі США прийняло рішення не знімати антидемпінгові мита з труб українського виробництва, які застосовуються в нафтовій промисловості. Про це йдеться в документі відомства, який був опублікований в середу в Федеральному реєстрі – збірці офіційних документів американського уряду, передає видання Капітал.

«Мінторг вважає, що скасування указу про введення антидемпінгових мит щодо труб з України, які використовуються в нафтовій промисловості, швидше за все, призвело б до продовження або поновлення демпінгу», – йдеться в документі.

У разі зняття мит, вважає влада США, «середньозважений показник демпінгової маржі досягне 7,47% для всіх експортерів і виробників даного товару».

У відомстві підкреслили, що ознайомилися з матеріалами, наданими американськими виробниками і українським Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

У 2013 році влада США визнала ряд українських виробників труб, що застосовуються в нафтовій промисловості, винними у продажу продукції за штучно заниженими цінами. Було проведено антидемпінгове розслідування з питання про необхідність введення компенсаційних мит на ввезення такого роду труб. Зараз американське Мінторгівлі завершило огляд, однак за його підсумками мита зняті не будуть.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті