Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Zoom впровадить систему захисту конфіденційності користувачів

Zoom впровадить систему захисту конфіденційності користувачів

Компанія також вирішила припинити спільне використання даних користувачів з Facebook

Zoom впровадить систему захисту конфіденційності користувачів
фото www.flickr.com/photos/litinstitut/49796161728

Американська компанія комунікаційних технологій Zoom заявила, що розширить деякі засоби захисту конфіденційності та безпеки для користувачів в межах угоди з генпрокурором Нью-Йорку. Про це повідомляє The Hill.

Компанія повідомила, що впровадить програму захисту даних і проведе оцінку ризиків для перевірки вразливостей програмного забезпечення. Zoom також підвищить безпеку інформації користувачів, розширивши протоколи шифрування, і для контролю доступу також увімкне паролі по замовчуванню для кожного зібрання.

Компанія також запланувала здійснення кроків для припинення спільного використання даних користувачів разом з Facebook та буде розслідувати будь-які повідомлення про неправомірні дії на її платформі.

Нагадаємо: під час пандемії сервісом Zoom скористалось рекордна кількість людей, через карантин їм довелося перейти в онлайн, як для роботи, так і для навчання.

На початку квітня Нью-Йоркським школам заборонили використовувати Zoom для дистанційного навчання. Рішення з’явилось після новини про те, що кілька тисяч особистих відеодзвінків, зроблених по Zoom,були опубліковані на YouTube и Vimeo. До їхнього числа, зокрема, потрапили записи консультацій з лікарями, психотерапевтами, нарад з озвученням фінансових показників тощо.

Як повідомлялось, у минулому місяці Zoom обрала Oracle для своєї хмарної інфраструктури, оминувши світових лідерів – Amazon Web Services, хмарну платформу Alphabet і  Azure от Microsoft.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті