«Нова пошта» за місяць карантину безкоштовно доставила 523 тонни гуманітарки

«Нова пошта» за місяць карантину безкоштовно доставила 523 тонни гуманітарки

Компанія інвестувала у цей проект 2 млн гривень

«Нова пошта» за місяць карантину безкоштовно доставила 523 тонни гуманітарки
фото DR

У квітні в рамках проекту «Гуманітарна пошта» компанія «Нова пошта» безкоштовно доставила 4500 посилок для лікарень, військовослужбовців та незахищених груп населення загальною вагою 523 тонни. Серед них майже 100 тонн посилок з товарами, які спрямовані на боротьбу з епідемією, передає компанія в прес-релізі.

Серед доставленого вантажу 20 тонн – це захисні маски, бахіли, костюми, екрани. Ще 4,3 тонни – антисептики і дезінфектори. Решта –  медичне обладнання та медичні товари. Все це було доставлене по всій Україні. «Нова пошта» інвестувала у проект 2 млн грн.

Нагадаємо, що з 25 березня 2020 року «Нова пошта» розширила соціальний проект «Гуманітарна пошта» й почала безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та все необхідне для боротьби з вірусом. Під час карантину до проекту приєдналися ще 19 волонтерських організацій, і тепер кількість його учасників – 135.

Сьогодні «Гуманітарна пошта» – це не лише доставки для лікарень та медзакладів, а й допомога вразливим верствам населення. Разом з партнерами «Розетка» та «Життєлюб» Нова пошта безкоштовно формує та відправляє продуктові набори. Від початку акції вже спакували та доставили більше 50 тисяч наборів у 20 населених пунктів України: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця, Хотин, Львів, Кременчук, Нова Каховка, Харків, Чернігів, Бориспіль, Чортків (Тернопільська область), Генічеськ, Парафіївка (Чернігівська область), Торець, Городня, Кам’янка (Черкаська область), Семенівка, Нижні Сірогози.

Основну частину вантажів «Гуманітарної пошти» й надалі складають посилки для армії й фронту. З початку проекту, а саме з 2014 року, було доставлено по всій Україні понад 200 тисяч відправлень загальною вагою 17,5 тисяч тонн речей відповідно до потреб фронту.

 «Гуманітарна пошта України» – ключовий соціальний проект компанії. В рамках проєкту Нова пошта безкоштовно доставляє вантажі для волонтерських організацій. Проект співпрацює з організаціями, які допомагають військовим в АТО, а також постраждалим від воєнних дій – переселенцям, дітям в інтернатах з зони проведення АТО тощо. Програма запущена у серпні 2014 року. Наразі в рамках проєкту Нова пошта співпрацює зі 135 волонтерськими організаціями.

Раніше повідомлялося, що «Нова пошта» закупила обладнання для Полтавської інфекційної лікарні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті