Facebook і Google дозволять своїм співробітникам працювати з дому до кінця 2020 року

Facebook і Google дозволять своїм співробітникам працювати з дому до кінця 2020 року

В офіси зможе повернутися тільки частина працівників - і не раніше літа

Facebook і Google дозволять своїм співробітникам працювати з дому до кінця 2020 року
фото DR

Гендиректор Google і її материнської компанії Alphabet Сундар Пічаї повідомив співробітникам, що робота з дому триватиме до кінця 2020 року, повідомляє Business Insider з посиланням на джерела. 

Ті співробітники, яким потрібно повернутися в офіс, зможуть зробити це в червні-липні при дотриманні заходів безпеки, пише видання.

Про продовження віддаленого режиму роботи 7 травня повідомила і Facebook. Компанія почне відкривати офіси 6 липня і поки що визначає, які співробітники зможуть повернутися на робочі місця. Більшість співробітників зможуть продовжити працювати з дому до кінця 2020 року.

Минулого місяця Марк Цукерберг заявив, що більшість співробітників Facebook можуть виконувати свою роботу віддалено. Цукерберг також оголосив, що компанія не буде проводити зборів за участю більш як 50 осіб принаймні до липня 2021 року.

Facebook був серед перших технологічних компаній, які попросили своїх співробітників почати працювати віддалено. Відтоді компанія зробила чимало для підтримки своїх співробітників під час пандемії коронавірусу. Зокрема, Facebook видав співробітникам по додаткових $1000 кожному за роботу на дому і догляд за дітьми. Компанія також надала їм пристрої для відеодзвінків і дозволила співробітникам, яким був необхідний відпочинок, зробити це.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті