Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Заступника глави Одеської ОДА звільнили через затримку «коронавірусних» виплат медикам

Заступника глави Одеської ОДА звільнили через затримку «коронавірусних» виплат медикам

Сам Віталій Свічинський заявив, що це сталось через тендер на закупівлю шкільних автобусів

Заступника глави Одеської ОДА звільнили через затримку «коронавірусних» виплат медикам
Віталій Свічинський
фото Facebook Віталій Свічинський

Заступник глави Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський втратив посаду через затримку з виплатою «коронавірусних» грошей співробітникам регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомляє видання «Думская».

Як повідомило виданню джерело в ОДА, чиновник протягом цілого тижня чиновник ігнорував ситуацію в медичній установі, чим викликав гнів губернатора Максима Куцого, у якого вже був з цього приводу неприємну розмову з президентом.

Наказ про звільнення був підписаний в минулу п'ятницю. Раніше глава адміністрації звинувачував в затримці виплат начальника центру Владислава Терлецького, якому теж пригрозив «оргвисновками».

Між тим, Свічинський у соціальній мережі написав, що сам добровільно йде з посади – «Ще в жовтні минулого року я написав заяву про звільнення з займаної посади», однак його не задовольнили.

«Але я вважав за необхідне продовжувати працювати, враховуючи ситуацію, в який ми опинились. Більше я не бачу підстав знаходитись в цій команді. Та і не маю бажання на це», – написав він.

«Мої пропозиції, а, фактично, моя робота, сприймаються ворожо», – поскаржився чиновник.

Він додав, що «регіон опинився на межі фінансової прірви – ми прогнозовано недоотримаємо близько 1 млрд. гривень до зведеного бюджету області».

Свічинський наголосив, що проблема полягає у скасуванні тендерів на закупівлю 24 шкільних автобусів для підвозу дітей, що було зроблено «за усним дорученням керівника ОДА Максима Куцого».

Своєю чергою глава ОДА області Максим Куций прокоментував звільнення у Facebook.

«За свою діяльність, а точніше бездіяльність – необхідно нести персональну відповідальність. Ще в минулу п’ятницю прийняв рішення щодо звільнення заступника Віталія Свічинського, який відповідав за соціальний та медичний напрямок й не впорався з поставленими задачами», – написав він.

Куций додав, що останньою краплею для нього «стали затримки із доплатами медикам «швидкої».

« Працівникам нашого департаменту фінансів довелося два дні вручну проводити виплати працівникам Одеського обласного центру екстреної допомоги», – наголосив глава ОДА.

Він розповів, що минулого тижня попереджав про персональну відповідальність за затримки доплат та недбале ставлення до роботи.

Нагадаємо: днями Міністерство охорони здоров'я взяло під особистий контроль виплати 300% доплати медикам, які борються з COVID-19, проте виплати за березень та виплати з 1 квітня мають різні механізми нарахування.

Після чого, міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов повідомив, що деякі обласні державні адміністрації витратили державну субвенцію, яку мали скерувати на 300-відсоткову доплату медикам, що борються з коронавірусом, на закупівлю медтехніки та обладнання в лікарні. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті