Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Сінгапурська державна інвесткомпанія Temasek приєдналась до проєкту Libra

Сінгапурська державна інвесткомпанія Temasek приєдналась до проєкту Libra

Після виходу з проєкту Visa, Mastercard і PayPal, Temasek стала одним з найвпливовіших учасників

Сінгапурська державна інвесткомпанія Temasek приєдналась до проєкту Libra
фото www.flickr.com/photos/btckeychain/48087545832/

Найбільша в Азії інвестиційна компанія Temasek Holdings, яка належить державі Сінгапур, приєдналась до глобального проєкту цифрової валюти Facebook під назвою Libra.

Як повідомляє CNBC, Temasek був однією з трьох організацій, які 14 травня приєднались до ініціативи Асоціації Libra, незалежної групи з Швейцарії, створеної для управління проектом цифрової валюти. Іншими двома членами стали крипто інвестор Paradigm і приватна інвестиційна фірма Slow Ventures.

 Компанія Facebook представив проєкт минулого року як альтернативну глобальну цифрову платіжну систему, в якій один токен буде підтримуватись кількома валютами. Проєкт одразу розкритикували регулятори різних країн. Їх занепокоїло те, що якщо проєкт стане масовим, він різко змінить або підірве їхні ролі та порушить фінансову систему.

Як повідомлялось, низка платіжних компаній вийшли з проєкту, в тому числі Visa, Mastercard і PayPal. Це робить Temasek, вартість якої становить близько $219 млрд, одним з найвпливовіших учасників Libra. Компанія «займає диференційовану позицію в якоcті інвестора, орієнтованого на Азію».

Libra (раніше Facebook Coin) – платіжна система на базі криптовалюти. Проєкт ініційований Facebook, до якого приєдналися ще 26 компаній (eBay, Uber, Booking.com, Vodafone та ін.) Офіційна презентація проекту Libra відбулася 18 червня 2019 року.

Нагадаємо: минулого місяця Facebook та її партнери заявили, що їхній проєкт Libra повністю змінить концепцію – відтепер він стане цифровим мультигаманцем. Компанія відмовилась від ідеї створення єдиної для усього світу криптовалюти через супротив та тиск регуляторів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті