Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Райффайзен Банк Аваль та ТАСКомбанк долучились до програми «5-7-9»

Райффайзен Банк Аваль та ТАСКомбанк долучились до програми «5-7-9»

Комерційні банки підписали договори про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва 14 травня

Райффайзен Банк Аваль та ТАСКомбанк долучились до програми «5-7-9»
Фото: НБУ

Приватні банки Райффайзен Банк Аваль та ТАСКомбанк долучились до державної програми підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%», відповідні договори про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва були підписані 14 травня. Про це повідомляє пресслужба міністерства фінансів.

«Тепер участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» беруть вже 9 банків. Чотири державних – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк. Та п'ять комерційних – вищезгадані Райффазен Банк Аваль та ТАСКомбанк, а також Альянс банк, Банк Львів та ПУМБ», – сказано в повідомленні міністерства.

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи президента Володимира Зеленського з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.

Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва, який є правонаступником всіх прав та зобов’язань Німецько-Українського фонду. 

Нагадаємо: Кабінет Міністрів та Національний банк (НБУ) напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу.

Перша програма передбачає переформатування програми «5-7-9» для її дієвості в карантинних умовах. Друга програма створюється з нуля, нині вона на стадії фіналізації.

Також обидві програми передбачають умови збереження бізнесами майже всього фонду оплати праці та кількості найнятих працівників і спрямовані на мінімізацію безробіття та створення умов для швидкого перезапуску економіки після завершення карантину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті