Захворіло у світі
10,694,288
Померло у світі
516,210
Вилікувалось у світі
5,480,394
Захворіло в Україні
45,887
Померло в Україні
1,185
Вилікувалось в Україні
20,053
В Dahua Technology створили високоточний пристрій для виявлення людей з температурою

В Dahua Technology створили високоточний пристрій для виявлення людей з температурою

Пристрої використовуються в місцях високого скупчення людей аеропортах, метро та ін.

В Dahua Technology створили високоточний пристрій для виявлення людей з температурою
фото cnews.ru

Інженери китайської компанії Dahua Technology придумали, як використовувати здатність тепловізора фіксувати інфрачервоне теплове випромінювання, щоб виявляти людей з температурою. Про це пише C-News.

Будь-який об'єкт випромінює інфрачервоне випромінювання – електромагнітні хвилі з певною довжиною. Тепловізори виявляють це інфрачервоне випромінювання. Ці пристрої активно використовуються в промисловості, але з початком пандемії коронавірусу стала очевидна їх користь в місцях скупчення людей, щоб заміряти їх температуру.

Компанія Dahua Technology розробила власне рішення Dahua Thermal Solution на основі тепловізійної камери. Воно дозволяє моніторити температуру людського тіла з високою точністю, яка недоступна ні безконтактним термометрам, ні навіть звичайним тепловізорам. Такі пристрої спочатку використовувалися в метрополітені Ханчжоу і в аеропорту Шанхаю, а потім і в багатьох інших містах Китаю і світу: Великобританії, Японії, Південній Кореї, ОАЕ, Польщі та ін.

Інженери Dahua Technology придумали, як використовувати здатність тепловізора фіксувати інфрачервоне теплове випромінювання, щоб виявляти людей з температурою, що перевищує заданий поріг.

Спеціальний алгоритм самостійно прораховує температури об'єктів, похибка становить всього ± 0.3⁰C.

У тепловізори спеціально вбудовані сирена і мигалки, тому при виявленні людини з підвищеною температурою відразу подається тривожний сигнал.

Рішення заточене під застосування на об'єктах з великим потоком людей, воно вміє визначати температуру відразу у кількох людей одночасно. При цьому в компанії підкреслюють, що система контролю температури тіла не є медичним обладнанням, тому після спрацьовування тривоги необхідно підтвердити наявність температури у людини.

Як повідомлялося, в паризькому аеропорту Шарль-де-Голль носіїв коронавірусу будуть виявляти за допомогою тепловізійних камер. Такі камери автоматично визначають температуру вище 38 ° C. Про встановлення камер 14 травня повідомили в компанії ADP, що керує аеропортом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті