Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Джефф Безос може стати першим на планеті трильйонером – прогноз

Джефф Безос може стати першим на планеті трильйонером – прогноз

Наступною компанією, яка досягне ринкової вартості в $1 трлн, стане Google

Джефф Безос може стати першим на планеті трильйонером – прогноз
фото Shutterstock

Засновник Amazon Джефф Безос може стати першою людиною, чиї статки перевищать $1 трлн. Це випливає з дослідження сервісу консультацій для малого бізнесу Comparisun.

Зростанню багатства Безоса не завадить ні втрата $38 млрд в результаті розлучення, ні значні збитки через коронавірус. Оцінка капіталу Безоса за останні 5 років зростала із середнім темпом 34% на рік.

Такий темп зрештою призведе до того, що глава Amazon стане першим в світі трильйонером вже в 2026 році, коли йому буде 62 роки.

«Хоча ніхто ще не зміг накопичити трильйон доларів, Джефф Безос першим досяг позначки в $100 млрд і може стати першим у світі трильйонером раніше, ніж ви думаєте», – зазначають експерти.

За даними рейтингу Forbes, статки Безоса на 15 травня 2020 року оцінюють у $143,9 млрд, таким чином, він і зараз є найбагатшою людиною планети.

Засновник Facebook Марк Цукерберг може отримати статус трильйонера в молодшому віці, ніж Безос, згідно з нинішніми темпами зростання його статків – у віці 51 року.

Із 25 осіб, яких проаналізували експерти, тільки 11 реально мають шанс стати трильйонерами протягом свого життя, відповідно до темпів зростання їх багатства.

Джефф Безос може стати першим на планеті трильйонером – прогноз

Наступною компанією, чия капіталізація подолає позначку в трильйон доларів (після техногігантів Apple і Microsoft), стане Google, вважають аналітики. Вона досягне цієї позначки протягом наступного року (як і Amazon, яка теж ставала «трильйонером», але ненадовго вибула з цього списку).

Цифри свідчать, що незабаром до них приєднається остання з компаній «великої четвірки» – Facebook, чия ринкова капіталізація в даний час складає $665 млрд. За останні п'ять років зростання компанії склало 24%, тож трильйонну позначку Facebook подолає в 2022 році.

Наступні в черзі – конгломерат Уоррена Баффета Berkshire Hathway і світова платіжна система Visa, які досягнуть ринкової вартості в 1 трильйон доларів до 2023 року.

Нагадаємо, найбагатший бізнесмен Європи втратив понад $30 млрд під час пандемії коронавірусу.

Також стало відомо, що Джек Ма перестав бути найбагатшою людиною в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті