Колегія Держмитслужби звільнила 50% керівників митниць

Колегія Держмитслужби звільнила 50% керівників митниць

Аналіз робити кожної митниці тривав упродовж останніх двох тижнів

Колегія Держмитслужби звільнила 50% керівників митниць
Фото: agropolit.com

Колегія Державної митної служби на засіданні в п'ятницю, 15 травня припинила виконання обов'язків керівників Закарпатської, Енергетичної, Азовської, Подільської, Поліської, Північної, Слобожанської, Буковинської митниць, також керівнику Одеської митниці було вручено попередження про наступне звільнення. Про це повідомляє пресслужба міністерства фінансів.

«Я тримаю під особистим контролем реалізацію реформи митниці: у мене є щоденні показники діяльності всіх митниць, я отримую інформацію і з Держмитслужби, і з бізнес-середовища про збереження корупційних схем і неправомірних дій на митниці», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова міністра фінансів Сергія Марченка.

Він також зазначив, що впродовж останніх двох тижнів проводився грунтовний аналіз роботи кожної митниці, комплексний аудит Держмитслужби ще триває. Водночас, за результатами показників діяльності низки митниць уже можна робити висновки про неефективність їх роботи, наслідком чого є кадрові рішення.

«Сьогоднішня колегія уже не про плани і завдання, а про реальні результати. Яких досі нема. Тут все об’єктивно. Тому за результатами цієї колегії 50% керівників митниць буде звільнено», – наголосив Марченко.

Міністр фінансів додав, що кадрові ротації у митницях «будуть тривати до тих пір, поки митниця не запрацює належним чином з висококваліфікованими і доброчесними працівниками».

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 24 квітня звільнив зі своєї посади очільника Державної митної служби Максима Нефьодова та голову Державної податкової служби Сергія Верланова.

Верховна Рада створила комісію з питань розслідування можливих фактів корупції на митниці та у податковій службі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло