Рівненська АЕС відключила від мережі енергоблок №1

Рівненська АЕС відключила від мережі енергоблок №1

Блок відключився вранці 18 травня через спрацювання автоматичного захисту внаслідок відімкнення головних циркуляційних насосів

Рівненська АЕС відключила від мережі енергоблок №1
Фото: Енергоатом

Рівненська АЕС 18 травня о 07:52 відключила від енергомережі енергоблок №1 (ВВЕР-440) через спрацювання автоматичного захисту внаслідок відімкнення головних циркуляційних насосів. Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом».

«Згідно із міжнародною шкалою оцінки ядерних подій INES подію попередньо класифіковано рівнем «поза шкалою/0». Радіаційний та протипожежний стан на проммайданчику не змінювався», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували всі чотири енергоблоки із сумарним навантаженням 2321 МВт. Через балансове обмеження енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000) працює на потужності 56% від номінальної.

Як повідомили в «Енергоатомі», за минулу добу енергоблоками РАЕС було вироблено 55,7 млн кВт год електроенергії, з початку місяця – 955,6 млн кВт год електроенергії та з початку року – 7 млрд 811,3 млн кВт год електроенергії.

Раніше народний депутат Андрій Герус повідомив, що 15 травня загальна працююча потужність атомних блоків впала до 6780 МВт, що становило менше 49% від загальної встановленої потужності атомних електростанцій України. 

«Це новий історичний мінімум, такого ніколи не було в історії України», – підкреслив Герус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло