Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
«Нова пошта Глобал» запустила регулярну авіадоставку до США та Китаю

«Нова пошта Глобал» запустила регулярну авіадоставку до США та Китаю

Наразі виконуються шість регулярних рейсів — п'ять до/з США та один до/з Китаю

«Нова пошта Глобал» запустила регулярну авіадоставку до США та Китаю
Фото: itc.ua

Компанія «Нова пошта Глобал», що входить до групи компаній «Нова пошта», запустила регулярні рейси з/до США та Китаю, рейси виконуватимуться декілька разів на тиждень і доставлятимуть як відправлення з України, так і покупки, зроблені українцями в інтернет-магазинах зазначених країн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Спільно з партнерами вже запущено 6 регулярних рейсів – п'ять до/з США та один до/з Китаю», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що чотири рейси в напрямку Варшава–Нью-Йорк–Варшава здійснюють європейські авіакомпанії Lufthansa і LOT та один щотижневий прямий рейс Київ–Нью-Йорк–Київ здійснює авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ).

Також один щотижневий рейс до/з Китаю запущено в співпраці з українською авіакомпанією SkyUp.

«Ми запустили регулярні рейси з нашими постійними партнерами Lufthansa, LOT і МАУ, а минулого тижня розпочали співпрацю з українською авіакомпанією SkyUp. Перший рейс цієї авіакомпанії вже доставив для наших клієнтів 1801 посилку загальною вагою 17 тонн, серед яких і індивідуальні замовлення, і комерційні вантажі», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова  СЕО «Нової пошти Глобал» Юрія Беневітського.

Він також повідомив, що компанія доставляє із США в середньому 25 тисяч посилок вагою понад 38 тонн за тиждень.

Як зазначають у «Нова пошта Глобал», замовлення з США в першому кварталі 2020 року зросли в 4,7 рази порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Такий стрибок показників у компанії пояснили співпрацею з американським онлайн-магазином iHerb. Відтак, за перший квартал 2020 року з iHerb було доставлено 230 тисяч посилок загальною вагою 360 тонн.

Також за даними «Нова пошта Глобал» зросла кількість доставок послуги NP Shopping – за перший квартал 2020 року було доставлено 81 тисячу відправлень, що на 32% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Як повідомлялось раніше, «Нова пошта» разом із китайським партнером Cainiao запустили доставку посилок із Китаю чартерними вантажними рейсами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті