«Антивірус» від ARX – новий продукт, який покриває госпіталізацію будь-яких пневмоній, включно з тою, що сталася внаслідок СOVID-19
Реклама

«Антивірус» від ARX – новий продукт, який покриває госпіталізацію будь-яких пневмоній, включно з тою, що сталася внаслідок СOVID-19

Виплата за ризиком госпіталізації становить 10% від страхової суми

Цей матеріал також доступний російською
«Антивірус» від ARX – новий продукт, який покриває госпіталізацію будь-яких пневмоній, включно з тою, що сталася внаслідок СOVID-19
Фото: arx.com.ua

За даними МОЗ в Україні на COVID-19 найбільше хворіють молоді чоловіки та жінки від 30 до 45 років. Страхова компанія ARX пропонує новий продукт «Антивірус» – страхування на випадок госпіталізації з пневмонією будь-якого характеру (бактеріальна, атипова, вірусна, в тому числі викликана COVID-19) чи передчасного відходу з життя внаслідок хвороби.

Виплата за ризиком госпіталізації – 10% від страхової суми. Застрахуватися можуть люди віком від 1 до 59 років, що не хворіють на діабет та не мають злоякісних новоутворень.

Страхова сума – грошова сума, у межах якої ARX буде зобов’язана виплатити страхове відшкодування – обирається на розсуд клієнта. Пропонуються варіанти 25000, 50000,100000 та 200000 грн. Строк дії договору також можна  обирати: 3 місяці, 6 місяців, 12 місяців. Договір почне діяти на 14 день після моменту укладення.

Продукт можна придбати онлайн, на сайті компанії, без будь-якихось особистих контактів.

В‘ячеслав Гавриленко, заступник голови правління страхової компанії ARX та генеральний директор ARX Life каже наступне: «Наш новий продукт – оперативна реакція на потреби суспільства тут і зараз. Він актуальний як по суті, так і по можливості його придбати – онлайн, без відвідування офісів компанії. Ми бачимо, що на даний момент клієнти готові  купувати практично всі поліси онлайн, тому ми активно і успішно просуваємо цю можливість. Створення принципово нових продуктів і каналів просування неможливі без інвестицій в інновації – ми це робимо на системній основі, це частина нашої стратегії, яка підтвердила свою актуальність в ці неспокійні часи».

Нагадаємо, що нещодавно страхова компанія ARX у рамках програми соціальної відповідальності бізнесу безкоштовно передала сучасні захисні медичні костюми та маски на суму 300000 грн до Київської міської лікарні №9.

Під час карантину компанія продовжує виконувати всі зобов'язання перед клієнтами, виплачуючи по 4 млн грн щодня.

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті