Захворіло у світі
20,456,016
Померло у світі
745,600
Вилікувалось у світі
12,663,206
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Законопроєкт про амністію капіталів готовий, амністію введемо цього року – Зеленський

Законопроєкт про амністію капіталів готовий, амністію введемо цього року – Зеленський

За словами президента, законопроєк про «інвестняню» та пакет законопроєктів про референдум також готові та будуть передані на розгляд парламенту найближчим часом

Законопроєкт про амністію капіталів готовий, амністію введемо цього року – Зеленський

Президент Володимир Зеленський повідомив, що законопроєкти про амністію капіталів та про «інвестняню», а також законопроєкт про народовладдя повністю готові та будуть передані до Верховної Ради найближчим часом, а затримка пов'язана з обмеженим режимом роботи парламенту через пандемію коронавірусу. Про це він повідомив на пресбрифінгу в Маріїнському палаці в середу, 20 травня.

«Амністію введемо цього року – повинні це зробити, ми домовлялись та обіцяли людям», – сказав президент.

Зеленський також зазначив, що питання 5% для амністії капіталу ще розглядається та припускається можливість зменшити цей показник.

«Якщо є якась нерухомість або інші об'єкти в будь-якої людини, треба послаблювати це (умови амністії капіталу.Mind). Нерухомість можна амністувати під ще менший відсоток, або навіть під нуль», – пояснив президент.

За його словами, головна мета реформи – запровадити чесну сплату податків в Україні.

Президент також повідомив, що згідно з новою версією документу про так звану інвестиційну няню, консультанти надаватимуться в разі інвестиції від $30 млн, а не від $100 млн, як передбачалось раніше.

«Ми дещо змінили в «інвестняні», зараз через економічну кризу за інвестиції треба боротися. У світі економічний націоналізм. Кожен думає про свою країну», – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що раніше українські інвестори могли подумати, що «інвестняні» надаватимуться тільки західним інвесторам, проте ця опція створювалась для всіх інвесторів, зокрема й вітчизняних.

Як повідомлялось, Зеленський анонсував запуск іпотеки під 10% річних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті