Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Працівники McDonald’s запланували масштабний страйк

Працівники McDonald’s запланували масштабний страйк

Вони вимагають посилення засобів захисту в умовах поширення коронавірусу

Працівники McDonald’s запланували масштабний страйк
фото pixabay.com

Сотні працівників McDonald's у 20 американських містах планують оголосити страйк в середу 20 травня, коли мають відбутися щорічні збори акціонерів компанії, передає Голос Америки.

Страйк має за мету натиснути на керівництво мережі закладів швидкого харчування, з тим щоб воно покращила заходи захисту працівників під час пандемії COVID-19, які працівники вважають неадекватними.

Лідери профспілки стверджують, що десятки працівників McDonald's щонайменше в 17 штатах заразилися коронавірусом. Вони також посилаються на недавнє опитування більше 800 працівників McDonald's, який показав, що 46% працівників приходили на роботу, незважаючи на погане самопочуття, через побоювання дисциплінарних покарань або стягнень.

Страйк підтримав Міжнародний союз працівників сфери обслуговування.

Компанія заперечує заяви цих працівників, стверджуючи, що вони не є представниками 850 тисяч співробітників McDonald's по всій країні. Компанія назвала страйк «піар-трюком» організаторів, влаштованим у стратегічно важливий момент.

Нагадаємо, McDonald's була змушена закрити частину закладів, а в решті – обмежити операції ресторанів по всьому світу через карантинні заходи, введені в зв'язку з пандемією коронавірусу. Глобальні продажі ресторанів McDonald's скоротилися на 3,4%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті