Захворіло у світі
11,495,412
Померло у світі
535,185
Вилікувалось у світі
6,217,763
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
Уряд затвердив план упровадження е-реєстру будівельної діяльності

Уряд затвердив план упровадження е-реєстру будівельної діяльності

Нова система запрацює в червні та замінить реєстр ДАБІ

Уряд затвердив план упровадження е-реєстру будівельної діяльності
Фото: bydmayster.com.ua

Кабінет Міністрів затвердив план запровадження електронної системи у сфері будівництва, новий реєстр будівельної діяльності розпочне роботу в червні та замінить реєстр ДАБІ. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Дмитро Федоров у своєму Telegram.

«Вже в червні розпочне роботу новий реєстр будівельної діяльності замість «легендарного реєстру ДАБІ», а пілотні регіони почнуть прозоре ведення містобудівних умов та обмежень», – написав міністр.

За словами Федорова, міністерство регулярно зіштовхується з перешкодами у впровадженні зазначеної реформи.

«Майже щодня нам «прилітає» за цю реформу – замовні інформаційні атаки на реформу й міністерство, DDoS атаки на поточний реєстр, спроби обдурити, дискредитувати чи зламати е-кабінет забудовника.. Спроектувати сучасну візію це одна справа, але реалізувати цю візію через бюрократичні перепони, спротив корупціонерів та «схемщиків» – зовсім інша, – підкреслив очільник відомства.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів планує створити три нові центральні органи регулювання містобудування замість Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

Як тепер функціонуватиме держрегулювання будівельної галузі, читайте в матеріалі Mind: «П’ятниця, 13-те: як і навіщо ухвалено ліквідацію ДАБІ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті