Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
Китайським компаніям можуть обмежити доступ до бірж США

Китайським компаніям можуть обмежити доступ до бірж США

Сенат одноголосно схвалив «Закон про звітність іноземних компаній». Залишилось отримати підтримку Палати представників та Трампа

Китайським компаніям можуть обмежити доступ до бірж США
фото pixabay.com

Сенат США прийняв законопроект, який може позбавити деякі китайські компанії можливості проводити лістинг на американських біржах, якщо вони не будуть слідувати стандартам американських аудиторських перевірок і правил. Про це повідомляє Reuters.

Цю ініціативу запропонували сенатор від Республіканської партії Джон Кеннеді та сенатор-демократ Кріс Ван Холен. Запропонований захід в Сенаті схвалили одноголосно, однак для вступу в законну силу вона повинна бути схвалена Палатою представників і підписана президентом Дональдом Трампом.

«Закон про звітність іноземних компаній» забороняє лістинг цінних паперів будь-якої компанії на будь-якій американській біржі, якщо протягом трьох років поспіль вона не проходила аудиторські перевірки Ради з нагляду за бухгалтерською звітністю публічних компаній.

Як повідомляється, новий закон застосовуватиметься до усіх іноземних компаній, однак головною метою є Китай.

«У всьому світі багато ринків, відкритих для шахраїв, але Америка не може дозволити собі бути одним з них. Китай знаходиться на шляху до домінування і шахраює на кожному кроці», – наголошується в заяві Кеннеді.

«Занадто довго китайські компанії ігнорували стандарти звітності США, вводячи в оману наших інвесторів», – сказав Ван Холен.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті