Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Колишній міністр інфраструктури Омелян розкритикував заяви Зеленського щодо будівництва доріг

Колишній міністр інфраструктури Омелян розкритикував заяви Зеленського щодо будівництва доріг

Ексочільник Мінінфраструктури наголосив, що в Україні не будуються нові дороги, а додаткових $3 млрд не вистачить на ремонт мостів

Колишній міністр інфраструктури Омелян розкритикував заяви Зеленського щодо будівництва доріг
Володимир Омелян
Фото: shlyahta.com.ua

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував тези президента України Володимира Зеленського щодо будівництва доріг, які голова держави висловив під час своєї пресзустрічі з журналістами в Маріїнському палаці 20 травня. Свою оцінку словам президента Омелян дав у дописі в Facebook.

«Отже: «ми збудуємо в 9 разів більше доріг у 2020 році». Незрозуміло, що мав на увазі президент. Жодної нової дороги вони не будують, окрім окремих ділянок Київ-Дніпро, які ще ми почали, а все інше – ремонт. В 2018-19 рр було відремонтовано близько 4000 км щороку. В 2020 обіцяють 4200 км!» – написав колишній очільник відомства.

Оскільки Президент традиційно не зміг оминути тему доріг, тоді прокоментую це і я, на правах колишнього. Отже: – «ми...

Опубликовано Volodymyr Omelyan Среда, 20 мая 2020 г.

Також Омелян прокоментував слова президента щодо невиконнання своїх обов'язків мерами міст, через що місцеві дороги будуються неналежним чином. Омелян наголосив, що місцеві дороги – це недержавні шляхи нижчих категорій в рамках області і відповідають за їх стан облдержадміністрації, яким для цього передається 35% Дорожного фонду. За словами колишнього міністра інфраструктури, за погану якість доріг відповідають сам президент та керівники облдержадміністрацій.

Омелян зазначив, що спрямування додаткових $3 млрд на будівельний проєкт «Великі мости» не вистачить для відновлення мостів у всій країні.

«Якщо в тебе 169 000 км доріг, то ремонт 4 200 км ніхто не помітить.У нас більше 16 000 мостів, з яких більше половини в аварійному стані. 70 млрд грн на 5 років на них – це трошки більше ніж нічого», – зазначив у дописі політик.

Омелян також згадав про аварію моста в селі Олексіївка поряд із Нікополем, яка сталася 20 травня.

«І цілком символічно, що в ті хвилини, коли президент просторікував про «Велике будівництво», на його рідній Дніпропетровщині впав міст, який пов’язує дорогу державного значення з його рідним Кривим Рогом. Поки відремонтують, доведеться довго їздити в об’їзд», – підкреслив ексміністр.

Найцікавіші тези Зеленського з пресконференції за підсумками року президентства читайте в матеріалі Mind«Я нічого не боюся»: топ-14 головних тез Зеленського з пресконференції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті