До другого етапу виходу з карантину готові 13 областей та не готові 11 і місто Київ

До другого етапу виходу з карантину готові 13 областей та не готові 11 і місто Київ

Із 22 травня в Україні розпочався другий із п’яти етапів виходу з карантину

До другого етапу виходу з карантину готові 13 областей та не готові 11 і місто Київ
Фото: УНІАН

Другий етап виходу з карантину в Україні стартував у п'ятницю, 22 травня, та передбачає скасування обмежувальних заходів за принципом адаптивності в залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні окремо. Міністерство охорони здоров'я оприлюднило показники готовності областей до послаблення карантинних обмежень.

Відтак, до другого етапу виходу з карантину в Україні готові 13 областей. У той же час, 11 областей та місто Київ не відповідають показникам, необхідним для початкового послаблення карантинних обмежень.

Згідно даним МОЗ, до другого етапу виходу з карантину готові Вінницька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області.

Водночас наразі не готові до послаблення карантину місто Київ, а також Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька та Чернівецька області.

В Україні до другого етапу виходу з карантину готові 13 областей та не готові 11 і місто Київ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на щоденному брифінгу повідомив, що з 25 травня Уряд дозволить відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів. Також планується відкрити дитячі садки.

«Наступний етап – з 1 червня. Тоді буде відновлена робота фітнес-центрів, міжобласні перевезення, а з 10 червня – буде дозволена робота кафе та ресторанів», – пояснив Степанов.

Як повідомлялось, Київська обласна державна адміністрація вирішила не послаблювати карантин на Київщині, оскільки в області показник захворюваності на нову коронавірусну інфекцію випереджає встановлений ліміт для послаблення протиепідемічних заходів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті