Захворіло у світі
18,812,355
Померло у світі
707,704
Вилікувалось у світі
11,360,595
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Smart Energy запустила нову свердловину на Свиридівському родовищі

Smart Energy запустила нову свердловину на Свиридівському родовищі

Свердловина вже надає промисловий приплив природного газу на рівні 80 тис. куб. м/добу та газового конденсату – 5 тонн/добу

Smart Energy запустила нову свердловину на Свиридівському родовищі
Фото: mpe.kmu.gov.ua

Британська компанія Regal Petroleum, яка входить в групу Smart Energy Вадима Новинського, отримала промисловий приплив вуглеводнів з нової розвідувальної свердловини глибиною 5,322 тис. м на Свиридівському родовищі в Полтавській області. Про це повідомляє пресслужба Smart Energy.

Зазначається, що буріння свердловини №54 було розпочато в жовтні 2019 року. Наразі вона вже дала промисловий приплив природного газу та газового конденсату на рівні 80 тис. куб. м/добу і 5 тонн/добу відповідно. Тривають дослідження роботи свердловини з подачею газу на установку збору і підготовки вуглеводнів.

«Сучасні технології буріння і кріплення свердловин, унікальні технічні рішення, які використовувалися при будівництві та випробуванні свердловини №54 дозволили нам мінімізувати негативний вплив на продуктивні колектори, зберегти їх фільтраційні властивості, отримати високий приплив вуглеводнів і достроково ввести свердловину в роботу», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова технічного директора Smart Energy Віктора Дудзіча. 

Раніше в четвертому кварталі 2019 року група Smart Energy ввела в експлуатацію свердловину №119 Мехедівсько-Голотовщинського родовища в Полтавській області. Зараз її дебіт становить 140 тис. куб.м/добу газу і 25 тонн/добу конденсату.

Як повідомлялось, Regal Petroleum в 2019 році скоротила чистий прибуток у 4,5 рази в порівнянні з 2018 роком, до $12,2 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті