Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Передання об'єктів «Укрбуду» йде в плановому режимі та не входить до компетенції міської влади – Кличко

Передання об'єктів «Укрбуду» йде в плановому режимі та не входить до компетенції міської влади – Кличко

Мер Києва прокоментував рекомендацію президента підключитися до питання «Укрбуду»

Передання об'єктів «Укрбуду» йде в плановому режимі та не входить до компетенції міської влади – Кличко
Фото: Київміськбуд

Передання 23 об'єктів корпорації «Укрбуд» холдинговій компанії «Київміськбуд» іде в плановому режимі, проте наявні проблеми з будівництвом не входять до компетенції міської влади. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 22 травня.

«Сьогодні передання об'єктів «Укрбуду» до «Київміськбуду» відбувається в плановому режимі. Йдеться про 23 об'єкти – невеликий офісний центр і 22 житлових комплекси. П'ять із них «Київміськбуд» уже взяв на баланс і здійснює будівельні роботи. Але на сьогодні є три проблемні питання і вони не входять у компетенцію міського голови й міської влади», – сказав міський голова Києва. 

Відтак, за словами Кличка, проблеми стосуються будівництва чотирьох ЖК на землях Міністерства оборони, а також  затягування прийняття в експлуатацію об'єктів Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ) та нестачі 2 млрд грн для добудови об'єктів. Кличко зазначив, що фінансування залежить від Державної іпотечної установи.

Мер Києва також наголосив, що не розуміє, як саме має підключитись до діяльності державних органів, таких як Міноборони, ДАБІ та Державна іпотечна установа.

Кличко додав, що міська влада розглядає питання внесення до Київради пропозиції про скасування пайових внесків для «Київміськбуду» для зниження фінансового навантаження на забудовника.

Нагадаємо: за результатами аудиту «Київміськбуду» не вистачає 2 млрд 100 млн грн для добудови житлових комплексів «Укрбуду».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті