ТРЦ у Києві відновлять роботу з 27 травня

ТРЦ у Києві відновлять роботу з 27 травня

Київська влада вирішила відкрити торгові центри в столиці наступного тижня

ТРЦ у Києві відновлять роботу з 27 травня
Фото: stolychno.news

Торгові центри в Києві розпочнуть роботу наступного тижня, імовірно, 27 травня. Відповідне рішення місцевої влади повідомив мер Києва Віталій Кличко на зустрічі з  представниками Української ради торгових центрів (УРТЦ) в п'ятницю, 22 травня, передає пресслужба УРТЦ.

«На зустрічі обговорювалися питання епідеміологічної ситуації в Києві, важливості якнайшвидшого відкриття ТРЦ, залежності роботи ТРЦ від транспортної інфраструктури столиці, заходи безпеки», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Кличко підкреслив важливість дотримання всіх санітарних рекомендацій і вимог для роботи ТРЦ і вказав на необхідність ретельної підготовки торгових центрів до відкриття.

«Практично всі торгові центри столиці оснащені автоматичними системами підрахунку відвідувачів, які дозволяють з легкістю контролювати перебування допустимої за нормами кількості людей у ТРЦ. Для торгових центрів цілком можливо виконати норму в 10 кв. м загальної площі на 1 людину. Кількість людей в ТРЦ легко контролюється автоматичною системою підрахунку відвідувачів і охороною на кожному вході», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова глави УРТЦ Максима Гаврюшина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті