Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Сервіс з оренди авто Hertz із понад 100-річною історію оголосив про банкрутство

Сервіс з оренди авто Hertz із понад 100-річною історію оголосив про банкрутство

Крах компанії стане одним з найбільших корпоративних дефолтів, викликаних пандемією коронавірусу

Сервіс з оренди авто Hertz із понад 100-річною історію оголосив про банкрутство
фото www.flickr.com/photos/enjosmith/11644949325

Компанія Hertz, другий за величиною сервіс прокату автомобілів в США, повідомив, що подав до суду заяву про банкрутство через кризу, викликаного обмеженнями на тлі пандемії коронавірусу. Як повідомляє Forbes, процедура стосується підприємств Hertz в США і Канаді, але не поширюється на її міжнародні операції в Європі, Австралії, Новій Зеландії.

В компанії пояснили, що зіткнулись із негараздами після падіння попиту на оренду машин. Виручка компанії після введення карантину різко знизилася. Hertz зробила необхідні заходи для захисту здоров'я своїх співробітників, а також знизила несуттєві витрати.

«Тим не менше, залишається невизначеність щодо того, коли доходи повернуться і коли ринок уживаних автомобілів повністю відновиться», – йдеться в повідомленні компанії.

Активи Hertz, згідно з поданими до суду документами, становлять близько $25,8 млрд, а борги – $ 24,4 млрд. Найбільші кредитори компанії – IBM і Lyft.

Компанія після початку введення карантинних заходів пов’язаних Hertz звернулася до кредиторів, але змогла домовитися тільки про короткострокову відстрочку. Ситуацію для компанії ускладнило те, що її стратегія передбачала володіння або оренду великої частини автопарку замість лізингу у виробників. Раніше в разі падіння попиту на оренду Hertz могла продати частину своїх автомобілів, проте під час пандемії вона зіткнулася з тим, що ціни на старі автомобілі різко впали.

Крах Hertz стане одним з найбільших корпоративних дефолтів через пандемію, що вплинула на повітряні і наземні перевезення.

Історія Hertz нарахує більше 100 років – компанія була заснована в Чикаго в 1918 році під назвою Rent-a-Car. За даними на сайті компанії, зараз під її брендом діють 10 200 пунктів прокату по всьому світу. Найбільший акціонер Hertz – мільярдер Карл Айкан, якому належить 39% акцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті