Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Україна ввела антидемпінгове мито на імпорт сталевих труб з Китаю та низки товарів із РФ та Білорусі

Україна ввела антидемпінгове мито на імпорт сталевих труб з Китаю та низки товарів із РФ та Білорусі

Запроваджується 51-52% мито на імпорт сталевих безшовно-гаряче-деформованих труб походженням з КНР

Україна ввела антидемпінгове мито на імпорт сталевих труб з Китаю та низки товарів із РФ та Білорусі
Фото: gmk.center

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) прийняла рішення про застосування антидемпінгових мит у розмірі 51,52% на імпорт в Україну сталевих безшовно-гаряче-деформованих труб походженням з Китайської Народної Республіки. Пр це повідомляє пресслужба міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

«Тільки для двох груп компаній встановлюється 0% мита на окремі вузькі товарні групи, які або взагалі не виробляються в Україні або ж мають дуже незначні обсяги виробництва», – уточнюється в повідомленні.

Окрім того,комісія ввела попередні мита в розмірі 18% на імпорт полімерних матеріалів незалежно від країни походження та експорту.

Також встановлено попереднє антидемпінгове мито у розмірі 19,75% щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки.

За результатами проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сірників походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації встановлене антидемпінгове мито для Білорусі у  розмірі 21,32 %, для РФ у розмірі 45,79 %.

Як повідомляють в Мінекономіки, також продовжено дію антидемпінгового мита у розмірі 123 % на імпорт в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації),  походженням з Китайської Народної Республіки у зв’язку із закінченням строку їх застосування.

Зазначається, що за результатами розгляду заяви про проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження та експорту, комісія визначила  порушити розслідування. 

Як повідомлялось, міністерство торгівлі США прийняло рішення не знімати антидемпінгові мита з труб українського виробництва, які застосовуються в нафтовій промисловості. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті