Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
IKEA пояснила, чому ціни в українському онлайн-магазині вищі, ніж в інших країнах

IKEA пояснила, чому ціни в українському онлайн-магазині вищі, ніж в інших країнах

Компанія обіцяє, що в майбутньому ціни знизяться

IKEA пояснила, чому ціни в українському онлайн-магазині вищі, ніж в інших країнах
фото DR

Шведська компанія IKEA розповіла, чому в українському онлайн-магазині ціни вищі, ніж на аналогічні товари в країн-сусідів, пише thepage.ua.

Як стверджують у пресслужбі IKEA, кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину в Україні, обумовлені такими факторами: обсягами постачання, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами тощо.

«Ми продовжуватимемо наполегливо працювати над тим, щоб у майбутньому запропонувати нижчі ціни на нашу продукцію та послуги», – відзначили в IKEA.

При цьому зазначається, що на польському сайті IKEA матрац «Ховог» коштує майже 5700 грн (в еквіваленті), на російському – 3600 грн, а в Україні – 6500 грн. Така ж ситуація і з диваном «Фріхетен»: у Польщі він коштує майже 9500 грн, в РФ – 8000 грн, а українцям обійдеться в 11 000 грн. Варто також відзначити, що ціни на невеликі товари (декор та інше) відрізняються не дуже.

Вперше IKEA оголосила про намір вийти на український ринок наприкінці 2017 року. Спочатку компанія збиралася відкрити магазин у столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого був запланований на вересень. Однак у березні 2019 року стало відомо про те, що відкриття ТРЦ відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників у свій перший магазин міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020-го запустити онлайн-магазин.

У середині травня онлайн-магазин IKEA почав роботу.

Чому від цього виграє Вагіф Алієв, читайте в матеріалі «Друге пришестя» IКЕА: що чекає на українські ринки ритейлу і торговельної нерухомості».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті