Україна і Туреччина почали переговори про відновлення авіасполучення і туризму

Україна і Туреччина почали переговори про відновлення авіасполучення і туризму

Сторони активізували намір реалізовувати в Україні масштабні інфраструктурні проекти

Україна і Туреччина почали переговори про відновлення авіасполучення і туризму
https://mfa.gov.ua

Україна і Туреччина домовилися започаткувати процедури, пов’язані з відновленням авіасполучення між двома країнами, а також переговорний процес між компетентними органами Києва і Анкари стосовно туристичних подорожей.

Про це йшлося на зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Гюльдере 25 травня у понеділок, передає пресслужба МЗС.

Зазначається, що окрему увагу було приділено реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана в Україну 3 лютого. Зокрема, йшлося про масштабні інфраструктурні проекти в Україні та будівництво житла в Херсонській області для вимушених переселенців з Криму.

Дипломати також домовилися активізувати наявні консультаційні механізми на рівні МЗС та інших профільних міністерств та відомств України і Туреччини, забезпечити належну підготовку та проведення наступного засідання Спільної економічної комісії, розпочати планування візитів на період після зняття карантину.

Представник МЗС від України висловив вдячність турецькій стороні за надання гуманітарної допомоги у рамках протидії поширенню коронавірусу в Україні та на подолання її наслідків, що є наочним проявом стратегічного партнерства між нашими державами, йдеться в повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті