Bolt оцінили в майже $2 млрд

Bolt оцінили в майже $2 млрд

Європейський конкурент Uber залучив $109 млн під час останнього раунду фінансування

Bolt оцінили в майже $2 млрд
фото blog.bolt.eu

Платформа для замовлення поїздок Bolt, європейський конкурент Uber, повідомив,що наразі його оцінка складає 1,7 млрд євро ($1,9 млрд) після залучення нових коштів.

Як повідомляє CNBC, компанія націлилась на відновлення бізнесу, який серйозно постраждав від пандемії коронавірусу.

У вівторок, 26 травня, Bolt повідомив, що залучив 100 млн євро від Naya Capital. Naya була єдиним інвестором, який взяв участь у раунді, усі обговорення відбувались дистанційно, без особистих зустрічей. Кошти підуть на розвиток основного бізнесу компанії, а також на розвиток нових послуг, таких як електроскутери та доставка їжі.

Як відомо, Bolt втратив 75% доходів в середині березня, коли європейські країни почали вводити протиепідемічні карантинні заходи, щоб зупинити поширення COVID-19. Так само постраждали і конкуренти, серед яких Uber та Ola, хоча на відміну від них Bolt заявляє, що йому не довелось звільняти людей через коронавірусну кризу.

Співзасновник та генеральний директор Bolt Маркус Вілліг сказав, що інвестори компанії, такі як, німецька Daimler та китайська Didi Chuxing, «підтримують наш довгостроковий підхід».

Нагадаємо: в липні 2019 року сервіс замовлення таксі Bolt завершив черговий раунд фінансування, після якого ринкова вартість стартапу зросла до $1 млрд.

Як повідомлялося, за травень цього року Uber звільнила 25% свого персоналу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті