Warner Music Group розраховує залучити під час ІРО майже $2 млрд

Warner Music Group розраховує залучити під час ІРО майже $2 млрд

Компанія запланувала розмістити на Nasdaq 70 млн акцій

Warner Music Group розраховує залучити під час ІРО майже $2 млрд
фото www.flickr.com/photos/plaidleaf/4317334935/

Американська компанія звукозапису Warner Music Group, якою володіє мільярдер Леонард Блаватник офіційно заявила про свої плани на біржу Nasdaq. Як повідомляє Forbes, компанія має намір розмістити 70 млн акцій за ціною від $23 до $26 за папір. Таким чином, сумарно в ході розміщення Warner Music має намір залучити до $ 1,82 млрд.

З урахуванням діапазону ціни в рамках IPO вартість Warner Music може скласти від $11,7 млрд до $13,3 млрд, що значно перевищує суму в $ 3,3 млрд, зв яку Блаватник  купив компанію в 2011 році. в 2011 році.

Вихід компанії на ІРО може стати перштим масштабним лістингом цінних паперів з моменту початку пандемії.

Як повідомлялось, Warner Music подала відповідну заявку ще в лютому, однак пандемію була змушена змінити свої плани.

Організаторами IPO будуть Morgan Stanley, Credit Suisse і Goldman Sachs.

Warner Music Group – третій за величиною концерн і сімейство студій грамзапису, що входять в «велику трійку компаній звукозапису». Концерн був заснований в 1958 році і мав назву Warner Bros. Records. Далі в 1971 році був перейменований вWarner Bros. – Elektra – Atlantic. На сьогоднішній день концерн має назву Warner Music Group, він був заснований в 2004 році в результаті відокремлення від Time Warner. Незважаючи на назву, Time Warner більше не має ніяких прав володіння Warner Music Group. У компанії також є музичне видавництво, яке має назву Warner / Chappell Music , яке є одним з найбільших в світі.

У травні 2011 року компанія оголосила, що вона буде продана компанії Access Industries , що належить Леоніду Блаватнику. Покупка була завершена 10 липня 2011 і склала $3,3 млрд.

Нагадаємо: минулого року компанія Warner Music стала першим великим лейблом, який підписав угоду зі штучним інтелектом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті