Президент Вірменії оголосив про другу хвилю COVID-19 в країні

Президент Вірменії оголосив про другу хвилю COVID-19 в країні

Влада вирішила посилити адмінважелі для дотримання населенням протиепідемічних заходів

Президент Вірменії оголосив про другу хвилю COVID-19 в країні
фото www.flickr.com/photos/56725083@N06/28673141573

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Вірменія зіткнулася з другою хвилею коронавірусу.

«На жаль, ми повинні констатувати, що в країні склалася важка ситуація. Де-факто можемо сказати, що маємо справу з другою хвилею коронавірусу», – сказав він у вівторок на брифінгу після засідання комендатури, передає видання «Новини-Вірменії».

Прем'єр зазначив, що темою обговорень протягом останніх днів є причини події.

«Уже кілька днів ми обговорюємо те, наскільки введені комендатурою правила відповідають ситуації і наскільки вони універсальні. Результат наших обговорень однозначний: прийняті обмеження відповідають ситуації і за своїм змістом ефективні. На жаль, у нас є проблеми з якістю дотримання обмежень», – пояснив він .

Прем'єр висловив упевненість, що при дотриманні правил епідеміологічна ситуація не тільки покращиться, але й число заражень буде прагнути до нуля. При цьому він зазначив, що уряд не цурається використовувати адміністративні заходи для того, щоб населення дотримувалось правила.

«Прийняті до цього адміністративні важелі будуть посилені. Сьогодні почалися рейди в різних частинах країни, що стосуються дотримання правил як фізичними, так і юридичними особами. Посилені перевірки будуть приводитися на міжобласних дорогах, аж до встановлення КПП для перевірки носіння масок пасажирами», – сказав Пашин .

Нагадаємо: режим надзвичайного стану з метою припинення розповсюдження COVID-19 був оголошений у Вірменії з 16-го березня 2020 року на місяць. 13-го квітня уряд продовжив режим надзвичайного стану на місяць – до 14 травня включно, а потім – ще на місяць – до 13-го червня.

При цьому введені з 24-го березня обмеження на вільне пересування і деякі види економічної діяльності були зняті з 4-го травня, а з 18-го травня відновлено роботу громадського транспорту, спортзалів, дитсадків та об'єктів громадського харчування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті