Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
В аеропорту Херсона встановлюють нову світлосигнальну систему для посадок в туман і в темний час доби

В аеропорту Херсона встановлюють нову світлосигнальну систему для посадок в туман і в темний час доби

Зараз повітряні судна не можуть здійснювати посадку в Херсоні, якщо метеорологічна видимість становить 1000-1500 метрів по горизонталі і 100-150 метрів по вертикалі

В аеропорту Херсона встановлюють нову світлосигнальну систему для посадок в туман і в темний час доби
Фото: khersonline.net

В аеропорту Херсона почали ставити нову світлосигнальну систему посадки ОВІ-1 (вогні високої інтенсивності), яка допоможе зменшити число затримок і скасувань рейсів та дозволить пілотам легше оріентіроватьcя під час заходу на посадку в умовах поганої видимості і в темний час доби. Про це повідомляє профільне видання avianews.

Як повідомили в Херсонській облдержадміністрації, нове обладнання має в два рази більш яскраві вогні в порівнянні з діючою системою ОМІ – вогнів малої інтенсивності. Нова система також включає імпульсні вогні, які допомагають пілотам здійснювати посадку в туман в денний час.

Згідно повідомленню, устаткування закупили в 2019 році за 39 млн грн за кошти обласного бюджету.

Зараз повітряні судна не можуть здійснювати посадку в Херсоні, якщо метеорологічна видимість стає близько 1000-1500 метрів по горизонталі і 100-150 метрів по вертикалі. Посадку в аеропорту забезпечують вогні малої інтенсивності та інструментальна система посадки ILS.

Після установки нової світлосигнальної системи аеропорт Херсон зможе пройти сертифікацію по I категорії ICAO та приймати повітряні судна при вертикальній видимості не менше 60 метрів і горизонтальної не менше 550 метрів на смузі.

Нагадаємо: будівництво нової смуги в аеропорту «Одеса» виконано на 98%, для завершення проєкту уряд узгодив виділення додатково 634 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті