Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Renault, Nissan і Mitsubishi поглиблять співпрацю, але про злиття мова не йде

Renault, Nissan і Mitsubishi поглиблять співпрацю, але про злиття мова не йде

Автовиробники обрали інший спосіб заощадити

Renault, Nissan і Mitsubishi поглиблять співпрацю, але про злиття мова не йде
фото www.flickr.com/photos/matias21/7405425862

Автовиробники Renault, Nissan Motor Co і Mitsubishi Motors Corp виключили можливість злиття і повідомили, що поглиблять співпрацю в розробці автомобілів для скорочення витрат і порятунку проблемного альянсу. Про це повідомляє Reuters.

«Плану злиття наших компаній немає», – сказав на прес-конференції голова ради директорів Renault Жан-Домінік Сенар.

Автовиробники мають намір заощадити кошти, розподіляючи виробництво більш систематичним чином в межах так званої системи «лідер-послідовник», в якій одна компанія займає лідируючу позицію у виробництві певного типу автомобіля і в певному регіоні, а інші йдуть за нею.

У спільній заяві компанії повідомили, що мають намір до 2025 року виробляти майже половину автомобілів в межах нового підходу і сподіваються скоротити інвестиції в кожну модель в обсязі до 40% для автомобілів по цій схемі.

Nissan візьме на себе лідерство в Японії, Китаї та Північній Америці, Renault – в Європі, Росії, Латинській Америці і Північній Африці, а Mitsubishi- в Південно-Східній Азії і Океанії, повідомили компанії.

Керівники автовиробників сказали, що будуть більше зосереджені на ефективному виробництві моделей, ніж на обсягах, в той час як асортимент вироблених автомобілів, як очікується, скоротиться на 20% до 2025 року.

Нагадаємо: Франція вирішила направити понад 8 млрд євро на підтримку своєї автомобільної промисловості. Влада має намір перетворити країну в європейського лідера електромобільності,

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті