Monobank припиняє співпрацю з ТАСкомбанком Тігіпка з 1 червня

Monobank припиняє співпрацю з ТАСкомбанком Тігіпка з 1 червня

Основним партнером monobank залишається Універсал-Банк, який також входить до групи ТАС

Этот материал также доступен на русском языке
Monobank припиняє співпрацю з ТАСкомбанком Тігіпка з 1 червня
Фото: monobank

Український інтернет-продукт monobank з 1 червня припиняє співпрацю з одним із банків-партнерів – ТАСкомбанком бізнесмена Сергія Тігіпка. Про це повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський в інтерв'ю виданню «Мінфін».

За словами Гороховського, основним партнером monobank залишається Універсал-Банк, який також входить до Групи ТАС Тігіпка. Окрім нього, monobank продовжить співпрацювати з А-Банком та iBox Bank, якому належить  мережа платіжних терміналів iBox.

«У нас залишаться каси Універсал-Банку, А-Банку та мережа iBox, а з ТАСкомбанком більше працювати не будемо. Я перепрошую у всіх клієнтів, які не отримали очікуваного рівня сервісу», – сказав Гороховський.

Як зазначається в інтерв'ю видання, клієнти ТАСкомбанку наголошують на складнощах із отриманням готівки з депозиту в сумі понад 150000 грн.

Нагадаємо: Універсал-Банк, на базі якого працює monobank, збільшив чистий прибуток в 15 разів за підсумками січня – вересня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло