Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
Mind спільно з Центром Разумкова запускає індикатор енергоринку «Пульс енергетики»

Mind спільно з Центром Разумкова запускає індикатор енергоринку «Пульс енергетики»

Передбачається, що системна оцінка подій в енергетичній галузі дозволить дати уявлення інвесторам та учасникам ринку про вплив політики та державного регулювання на активність ринків, знайти взаємозв’язок між цими факторами

Mind спільно з Центром Разумкова запускає індикатор енергоринку «Пульс енергетики»

Центр Разумкова створив першу чергу інтерактивних сервісів, які дозволяють щоденно проводити оцінку ділової активності на ринках газу й електроенергії, а також аналізувати результати відкритих торгів енергоресурсами в системі ProZorro, про це повідомив провідний експерт енергетичних програм «Центру Разумкова» та координатор проєкту Максим Білявський на своїй сторінці у фейсбук.

На думку фахівців центру Разумкова сервіси мають стимулювати чиновників до більш якісної роботи, а інвесторам дозволять краще відчути ділове середовище куди вкладаються кошти,

Доступ до сервісів відкрито на сайті енергетичних програм Центру Разумкова за посиланням: razumkov.energy, а також на сайті Mind.ua: mind.ua/pulseofenergy.

«Це пілотний проєкт. Наша стратегічна мета – якісний аналіз подій в енергетичній галузі без політики, конкретно і по суті. Тому кількість інтерактивних сервісів зростатиме», – прокоментував подію Максим Білявський.

Партнерами в реалізації проєкту виступили бізнес-портал Mind.ua, торговий майданчик Playtender, а також незалежний експерт в галузі ІТ Андрій Бойко.

Передбачається, що системна оцінка подій у галузі дозволить дати уявлення інвесторам та учасникам ринку про вплив політики та державного регулювання на активність ринків, знайти взаємозв’язок між цими факторами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті