Аналітики назвали найпопулярніші смартфони в I кварталі 2020 року

Аналітики назвали найпопулярніші смартфони в I кварталі 2020 року

В лідерах, як і очікувалося, iPhone 11 від Apple

Аналітики назвали найпопулярніші смартфони в I кварталі 2020 року
фото The Verge

У боротьбі за звання виробника найпопулярніших смартфонів корпорація Apple, здебільшого, конкурує сама з собою, йдеться в новому дослідженні аналітичного агентства Omdia, раніше відомого під назвою IHS Markit.

Як пише DailyComm, у січні-березні 2020 року Apple поставила на світовий ринок 19,5 млн смартфонів iPhone 11. Незважаючи на руйнівні наслідки коронавірусу для споживчого попиту, iPhone 11 істотно випередив за обсягом поставок iPhone XR, лідера минулорічного рейтингу.

Різниця в постачаннях склала 6 млн пристроїв, підрахували фахівці. Аналітики пов'язують перевагу з більш привабливою ціною і кращим набором характеристик у iPhone 11.

Що стосується iPhone XR, то в першому кварталі 2020 року він змістився на п'яту сходинку з результатом 4,7 млн поставлених пристроїв.

Друге місце в списку бестселерів завоював смартфон Samsung Galaxy A51. Його поставки експерти оцінюють в 6,8 млн штук. Результат можна порівняти з минулорічним досягненням Samsung. Тоді на другій сходинці рейтингу була модель Galaxy J4 Plus, поставки якої обчислювалися 6,4 млн штук.

Однак найбільше фахівців вразили успіхи китайської компанії Xiaomi. Її смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro посіли третє і четверте місця з показниками відвантажень 6,6 і 6,1 млн. У Omdia підкреслили, що в розглянутий період Xiaomi вперше пробилася в четвірку лідерів відразу з двома пристроями.

Загалом же в представленому експертами рейтингу домінують Apple і Samsung. Обидві компанії представлені чотирма моделями. Крім уже згаданих iPhone 11 і iPhone XR в десятку найпопулярніших «яблучних» смартфонів увійшли iPhone 11 Pro Max і iPhone 11 Pro. Ці пристрої розташувалися на шостому і восьмому рядках з результатами 4,2 і 3,8 млн штук.

У Samsung в топ-10 потрапили ще три пристрої – Galaxy A10s (7-е місце, 3,9 млн штук), Galaxy S20+ 5G (9-е місце, 3,5 млн) і Galaxy A30s (10-е місце, 3,4 млн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті