Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
В «Нафтогазі» заявили про невідповідність стандартам конкурсу на главу правління «Укрнафти»

В «Нафтогазі» заявили про невідповідність стандартам конкурсу на главу правління «Укрнафти»

Комітет з питань призначень за власним бажанням визначив фаворитів на посаду, зазначають у НАК

В «Нафтогазі» заявили про невідповідність стандартам конкурсу на главу правління «Укрнафти»
фото www.flickr.com/photos/166102065@N05/46163194061

Правління НАК «Нафтогаз України» вважає, що процес відбору кандидатів на посаду голови правління ПАТ «Укрнафта» не відповідав високим стандартам корпоративного управління.

Як повідомляє пресслужба НАК, первинний відбір кандидатів на посаду голови правління «Укрнафти» здійснювало міжнародне рекрутингове агентство, яке склало long- та shortlist кандидатів.

«Однак комітет з питань призначень наглядової ради на свій розсуд визначив перелік кандидатів-фаворитів, включивши в цей перелік осіб, які, зокрема, не проходили жодного оцінювання та не були рекомендовані рекрутерами. Окрім цього, до переліку фаворитів було включено «кандидата», начебто рекомендованого «Нафтогазом», при цьому самому «Нафтогазу» про таку рекомендацію відомо не було», – йдеться у повідомленні. .

В результаті комітет з призначень, більшість якого складають незалежні директори, ухвалив рішення припинити конкурс і призначити головою правління Олега Геза, який до цього виконував обов’язки голови правління «Укрнафти».

«На мою думку, за обставин, що склались, це було правильне рішення. Маючи сумніви щодо належної організації конкурсу і, як наслідок, його ефективності, не було сенсу його продовжувати. Продовження призвело б лише до ескалації потенційного конфлікту всередині компанії, що точно б не відповідало її інтересам, коли моє завдання як члена наглядової ради – зробити все можливе для підтримки ефективної операційної діяльності компанії. Питання, яке було винесене на голосування наглядової ради комітетом з призначень, було сформульоване так: «Припинити проведення Конкурсу у зв’язку зі зміною поточної економічної ситуації і у зв’язку із припиненням проведення Конкурсу обрати на посаду голови правління ПАТ «Укрнафта» Геза Олега Валентиновича». Таке рішення спрямоване на підтримання операційної діяльності та, оскільки Олег Гез на дату засідання був виконуючим обов’язки голови правління, воно по суті зберегло статус-кво», – пояснив директор з юридичних питань «Нафтогазу» Ярослав Теклюк.

Нагадаємо: «Укрнафта» починаючи з грудня 2019 року отримала близько 774 млн грн у рахунок погашення дебіторської заборгованості за поставлену в 2015 році нафту від п'яти компаній з орбіти групи «Приват».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті