Захворіло у світі
11,089,137
Померло у світі
525,400
Вилікувалось у світі
5,888,664
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
«Нова пошта» з 1 червня поновлює стягування плати за зберігання посилок

«Нова пошта» з 1 червня поновлює стягування плати за зберігання посилок

Посилки безкоштовно зберігатимуться сім календарних днів, як і до карантину, на восьмий день почне нараховуватись плата за зберігання

«Нова пошта» з 1 червня поновлює стягування плати за зберігання посилок
Фото: Нова Пошта

«Нова пошта» відновлює стандартні умови послуги зберігання з 1 червня  – посилки безкоштовно зберігатимуться сім календарних днів, на восьмий день буде нараховуватися плата. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Наразі в містах відновлюється рух громадського транспорту, планується відновлення міжміського та міжобласного пасажирського перевезення. Тому ми прийняли рішення відновити дію послуги», – йдеться в повідомленні компанії.

Компанія ввела безкоштовне зберігання відправлень із 18 березня в зв'язку з обмеженнями в роботі міського та міжміського транспорту, щоб клієнти не хвилювалися про свої посилки і змогли забрати їх, коли вони зможуть дістатися відділення.

Як зазначається в повідомленні, для відправлень, які надійдуть у відділення до 1 червня включно, першим платним днем зберігання буде 8 червня.

Для відправлень, які будуть надходити у відділення після 1 червня, будуть діяти стандартні умови послуги.

Також усі клієнти компанії з 1 червня отримають стандартне інформування про відновлення дії послуги в усі канали зв’язку – SMS, Viber тощо.

Нагадаємо: «Нова пошта» в період з 10 квітня, коли було опубліковано урядове рішення про дозвіл поштового пересилання медикаментів, до 10 травня надіслала одержувачам понад 32 тисячі відправлень із медичними препаратами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті