Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
36 найбідніших країн подали заявки на списання боргів

36 найбідніших країн подали заявки на списання боргів

Приватні кредитори погодилися цього року надати канікули для виплати боргів

36 найбідніших країн подали заявки на списання боргів
фото pixabay.com

«Велика двадцятка» повідомила, що 36 із 77 країн, які мають право на отримання допомоги, звернулись із проханням призупинити виплати за борговими зобов’язаннями через коронавірусну кризу. Про це повідомляє Reuters.

В своїй заяві секретаріат G20 Саудівської Аравії заявив, що схвалена у квітні ініціатива щодо полегшення тягаря заборгованості зможе забезпечити негайну ліквідність розмірі $14 млрд.

Як повідомляє DW, приватні кредитори погодилися цього року надати канікули для виплати боргів. Згідно з пропозицією Інституту міжнародних фінансів, приватні кредитори розглядатимуть кожен випадок щодо кожної країни окремо. Кредитори відмовилися від напрацювання єдиного підходу для усіх країн, бо, на їхню думку, це «практично неможливо».

Пропозиція країн G20 та кредиторів діятиме лише до кінця 2020 року. Її може бути недостатньо, якщо найближчими місяцями науковці не розроблять вакцину проти коронавірусу.

До цього країни G20 закликали кредиторів приватного сектора розробити план з полегшення боргових зобов'язань для 77 найбідніших країн світу

Нагадаємо: згідно з аналізом, проведеним відділом досліджень і аналізу Economist Group – Economist Intelligence Unit (EIU),глобальний ВВП не повернеться до кризового рівня до  2022 року, а рівні держборгу стрімко збільшаться. Експерти EIU переконані, що найбльше постраждають найбідніші країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті