Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Печерський суд арештував картини в музеї Гончара із колекції Порошенка

Печерський суд арештував картини в музеї Гончара із колекції Порошенка

Представники ДБР надали постанову суду про арешт майна

Печерський суд арештував картини в музеї Гончара із колекції Порошенка
Фото: Богдан Пошивайло

Печерський районний суд Києва заарештував 42 картини з колекції Петра Порошенка. Про це в Facebook повідомила прес-служба музею ім. Івана Гончара в Києві, де були виставлені ці картини.

У музеї повідомили, що 28 травня туди прийшли слідчі Державного бюро розслідувань, яке розслідує кримінальну справу про переправлення через український кордон картин відомих художників з приховуванням від митного контролю.

«Один з представників ДБР показав своє посвідчення директору музею Петру Івановичу Гончару та представився слідчим. Він надав постанову Печерського районного суду про арешт майна, власну колекцію картин родини Порошенків», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні, 28 травня, приблизно о 13:30, в музей знову прийшли представники ДБР. Один із представників показав своє...

Опубліковано Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) Четвер, 28 травня 2020 р.

«Які дії класифікуються незаконними, чи можемо ми все ж провести виставку, та на інші питання слідчий не надав відповіді», – зазначила прес-служба музею.

22 травня ДБР викликало на допит в якості свідка екс-президента країни Петра Порошенка у справі про переправлення через український кордон 43 картин всесвітньо відомих художників.

Допит мав відбутися 26 травня, проте Порошенко на нього не з'явився. Його адвокат Ігор Головань заявив, що екс-президент не прийшов на допит, бо ДБР не вручило йому повістку, а лише опублікувало відеозапис з нею на своєму сайті.

Сам же Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий» повідомив, що замість відвідування допиту в ГБР він прийшов до музею Івана Гончара, де представив на виставці картини, які нібито фігурують у кримінальній справі.

ДБР повторно викликало Порошенко на допит, який був призначений на 29 травня. Але, за інформацією ЗМІ, екс-президент знову не з'явився.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті