Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Маск отримав $775 млн акціями в якості винагороди за хорошу роботу в Tesla

Маск отримав $775 млн акціями в якості винагороди за хорошу роботу в Tesla

Cтаном на 1 травня Маску належало 18,5% акцій компанії вартістю близько $24 млрд

Маск отримав $775 млн акціями в якості винагороди за хорошу роботу в Tesla
Twitter Elon Musk

Генеральний директор Tesla Ілон Маск отримав першу з 12 можливих премій у вигляді акцій Tesla з величезного компенсаційного плану, який він підписав в 2018 році. Вартість першого пакету акцій оцінюється у $775 млн, пише The Verge.

Маск не отримує в своїй компанії зарплату, але згідно з угодою, підписаною з акціонерами, він періодично буде отримувати винагороду, якщо компанія Tesla досягатиме того чи іншого етапу в успішному розвитку.

У четвер компанія оголосила, що Маск тепер має можливість купити 1,69 млн своїх акцій, тому що Tesla досягла загального доходу в $20 млрд за останні чотири квартали, а ринкова капіталізація виробника електромобілів перевищила $100 млрд.

Ціна акцій Tesla становить зараз $805,81 за штуку.

За даними FactSet, станом на 1 травня Ілону Маску належало близько 18,5% компанії, пакет акцій вартістю близько $24 млрд. Виходячи з останніх подій, частка Маска в компанії виросла до 20,8%, склавши 38,7 млн акцій.

Акціонер Tesla Річард Торнетта оспорює розмір траншу в судовому порядку, вказуючи на те, що виплати Ілону Маску значно перевищують премії всіх інших публічних компаній. На тлі цього він також вимагає переглянути склад ради директорів.

Tesla була змушена обмежити свою діяльність під час пандемії. Обмежувальні заходи, пов'язані із пандемією коронавірусу, Маск назвав «фашистськими».

У березні компанія скоротила до мінімуму основні операції на своєму заводі зі складання електромобілів у Фермонті, штат Каліфорнія, після того, як округ заявив, що даний бізнес не відноситься до списку тих, що мають право працювати під час карантину.

На початку травня, якраз перед тим, як Tesla знову відкрила завод, її акції впали більш ніж на 10% за один день. Це сталося після твіту Маска, який написав, що ціна паперів компанії «сильно завищена». Пізніше акції відіграли падіння і навіть трохи зросли.

Нагадаємо, завод Ілона Маска в Каліфорнії почав роботу, незважаючи на заборону влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті