Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
«Дарницю» назвали одним з найбажаніших роботодавців в Україні
Реклама

«Дарницю» назвали одним з найбажаніших роботодавців в Україні

Дослідження відбувалось протягом вересня 2019 – лютого 2020

«Дарницю» назвали одним з найбажаніших роботодавців в Україні
Фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» увійшла до ТОП-20 Рейтингу роботодавців України. Такі дані оприлюднив міжнародний кадровий портал grc.ua (у минулому HeadHunter Україна, hh.ua). Рейтинг сформований на основі відгуків пошукачів та експертів ринку праці. Респонденти назвали фармацевтичну компанію «Дарниця», як одне з найбільш бажаних місць для роботи, повідомляє пресслужба компанії.

«Сьогодні бізнес стає все більше мультизадачним. Необхідно одночасно прискорювати темпи зростання, протидіяти новим викликам і покращувати показники ефективності. В такій ситуації ключовим фактором є сильна команда. В Дарниці працює понад 1 тисяча висококваліфікованих фахівців, які є конкурентними як в Україні, так і за кордоном. Щоб вони працювали як єдине ціле, могли розвивати та реалізовувати свої таланти  у стінах Дарниці, ми трансформуємо нашу культуру і залучаємо до цього процесу кожного працівника. Таким чином ми створили комфортну атмосферу відкритих комунікацій, дружню до інновацій та прояву ініціативи. Завдяки цьому в колективі компанії гармонійно співіснують абсолютно різні люди, яких об’єднують спільні цілі і відчуття задоволення від їх досягнень та роботи разом», – прокоментувала Тетяна Герман, директорка з управління персоналом фармацевтичної компанії «Дарниця».

Співробітники є одними з ключових стейкхолдерів «Дарниці», взаємодія з якими є важливим напрямком корпоративної культури. В компанії створена багатоканальна система внутрішніх комунікацій, існує практика прямого діалогу операційного менеджменту зі співробітниками, проведення масштабних заходів, під час яких команда отримує відповіді на питання щодо розвитку бізнесу.

Компанія постійно вдосконалює систему розвитку персоналу. В «Дарниці» діють програми з корпоративного навчання та розвитку для співробітників, щороку вдосконалюється система мотивації та пільг, всі працівники забезпечені медичним страхуванням. Для отримання зворотного зв’язку в компанії двічі на рік проводиться опитування працівників.

До «Рейтингу роботодавців України» увійшли українські та іноземні компанії. В ході дослідження, яке відбувалось протягом вересня 2019 – лютого 2020, респонденти розповідали, якими критеріями керуються при виборі роботи, які галузі вважать найпривабливішими та в яких компаніях бажали б працювати. Загалом до опитування долучилось близько 3,5 тисяч активних пошукачів роботи, які робили свій вибір серед компаній, що представляють різні галузі економіки і всю географію України.

Нагадаємо, «Дарниця» призупинила проєкт з виробництва гідроксихлорохіну для лікування COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті