У МОЗ розповіли, як працюватимуть басейни та спортзали

У МОЗ розповіли, як працюватимуть басейни та спортзали

Фітнес-центри поки що працюватимуть без дітей, масажів, спа-процедур та кулерів з водою

У МОЗ розповіли, як працюватимуть басейни та спортзали
фото pixabay.com

Міністерство охорони здоров'я опублікувало протиепідемічні вимоги для занять у фітнес-центрах, спортзалах і басейнах, роботу яких поновлено з 1 червня.

Як повідомляє МОЗ, у групах повинно буде не більш як 10 осіб, групові заняття мають проводити винятково за попереднім записом. На вході до закладу мають бути антисептики. Шафки та душові кабіни мають працювати для клієнтів через одну з відповідними позначками на них. Розміщення тренажерів для кардіозанять, що передбачають тривале використання одним клієнтом, повинне бути не менше 2,5 м між ними.

На період карантину заборонено використання багаторазових рушників (окрім персональних рушників відвідувачів); розміщення в доступі клієнтів рекламних брошур; функціонування спа-зон та послуг масажу; функціонування фітнес-барів та кулерів з водою; функціонування дитячих кімнат та проведення групових занять для дітей віком до 12 років.

Басейнам дозволили працювати для індивідуального відвідування; спортивних навчально-тренувальних груп 2-го року навчання та старших. Функціонування басейнів дозволене за умови перебування на більш як 4 осіб на одній доріжці для індивідуальних занять та не більш ніж 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метрових басейнах. У 25-метрових дозволяють перебування не більш ніж 2 осіб на одній доріжці для індивідуальних занять та не більш як 3 осіб для спортивно-тренувальних груп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті