Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Аеропорт «Бориспіль» залучив кредит на $10 млн в Альфа-Банк Україна

Аеропорт «Бориспіль» залучив кредит на $10 млн в Альфа-Банк Україна

Кошти потрібні для поступового відновлення діяльності

Аеропорт «Бориспіль» залучив кредит на $10 млн в Альфа-Банк Україна
Фото: Facebook/Бориспіль

Альфа-Банк Україна надає Міжнародному аеропорту «Бориспіль» кредит на суму $10 млн. Про це повідомляється на веб-сайті аеропорту.

Згідно з повідомленням, перший  транш уже перераховано на рахунок підприємства на підставі кредитного договору від 14 травня.

«Доходи підприємства впали більше ніж на 90% і ми були вимушені звертатися за допомогою до держави та фінансових партнерів. Альфа-Банк Україна – комерційний банк, який підтримав нас кредитними коштами. Завдяки цій підтримці ми зможемо поступово відновлювати свою діяльність», – зазначається у повідомиленні з посиланням на генерального директора аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – державне комерційне підприємство цивільної авіації, яке входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

Інфраструктура аеропорту включає в себе дві злітно-посадкові смуги (довжиною 4 км та 3,5 км), що дозволяють приймати повітряні судна будь-якого типу, без обмежень за погодними та світловими умовами, а також 2 постійно діючих термінали (D та F).

Аеропорт «Бориспіль» у 2019 році обслужив 15,26 млн пасажирів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті