Захворіло у світі
11,089,137
Померло у світі
525,400
Вилікувалось у світі
5,888,664
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
«Укрзалізниця» вже відновила рух 439 приміських поїздів

«Укрзалізниця» вже відновила рух 439 приміських поїздів

Проте запуск міської електрички у Києві відкладається через борги «Київпастрансу»

«Укрзалізниця» вже відновила рух 439 приміських поїздів
Фото: uz.gov.ua

«Укрзалізниця» 1 червня розпочала перший етап відновлення курсування приміських поїздів – рух розпочали 439 приміських поїздів. Про це повідомляється на веб-сайті «Укрзалізниці» у понеділок.

«Відсьогодні відновили рух 439 приміських поїздів… З 1 червня у філії «Донецька залізниця» почнуть курсувати 38 поїздів, «Львівська залізниця» – 30 поїздів, «Одеська залізниця» – 84 поїзди, «Південна залізниця» – 156 поїздів, «Придніпровська залізниця» – 22 поїзди, «Південно-Західна залізниця» – 109 поїздів», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, у кожному приміському поїзді буде знаходитися провідник, який стежитиме за дотриманням санітарних норм.

Разом з тим, «Укрзалізниця» ще не отримала рішення про послаблення карантину від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій областях. У Хмельницькій області є дозвіл курсування тільки на двох напрямках: Жмеринка – Гречани та Хмельницький – Волочиськ.

Стосовно ситуації у Києві в «Укрзалізниці» повідомили, що для поновлення роботи міської електрички у столиці «Київпастрансу» треба сплатити борг за обслуговування міської електрички та вчасно надавати рухомий склад для ремонтів.

«Укрзалізниця» не отримала понад 3 млн грн за ремонт електропоїздів у 2019 році та ще понад 3,2 млн грн за використання інфраструктури в грудні 2019 – січні 2020 року. Крім того, угода на ремонт поїздів «Міської електрички» між «Укрзалізницею» та «Київпастрансом» була підписана 24 квітня 2020 року, а перший поїзд надано для виконання ремонту лише 28 травня», – зазначається у повідомлені.

За даними «Укрзалізниці», після технічного огляду електропоїздів міської електрички було виявлено низку несправностей, які потребують значного часу для усунення.

За даними «Укрзалізниці», у 2012 році на баланс КП «Київпастранс» для міської електрички було передано 10 електропоїздів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті