Захворіло у світі
11,089,137
Померло у світі
525,400
Вилікувалось у світі
5,888,664
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
В УЗ розповіли, скільки пасажирів перевезли за перший день відновлення курсування

В УЗ розповіли, скільки пасажирів перевезли за перший день відновлення курсування

Після послаблення карантину відновили перевезення 439 поїздів

В УЗ розповіли, скільки пасажирів перевезли за перший день відновлення курсування
фото: УЗ

«Укрзалізниця» в перший день відновлення руху поїздів, 1 червня, перевезла в приміському сполученні 48 100 пасажирів і 5800 – в міжміському. Про це  повідомляє пресслужба УЗ.

За словами в.о. голови правління «Укрзалізниці» Івана Юрика, середня населеність пасажирських поїздів у цей день склала 80%. Окрім того, він додав, від початку відновлення продажу проїзних документів уже придбано понад 100 000 квитків, з них лише 1 червня – близько 34 000.

Він також нагадав, що для зручності пасажирів з 1 червня квитки на низку поїздів можна придбати за 90 діб до дати відправлення.

Для відновлення курсування пасажирських поїздів УЗ врахувала всі рекомендації МОЗ, йдеться  у повідомленні пресслужби.

 Наразі у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе перебуватиме не більше двох осіб. Щодо плацкартних вагонів: у продажу будуть наявні квитки на два місця в плацкарті з чотирьох зліва та на одне бокове місце.

Поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання.

Провідники щогодини під час рейсу проводять прибирання: миють санвузли, підлогу в салоні вагона, протирають поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири.

Також збільшено періодичність прибирання та дезінфекції приміщень на залізничних вокзалах, де перебувають пасажири. Біля залізничних кас нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» 1 червня розпочала перший етап відновлення курсування приміських поїздів – рух розпочали 439 приміських поїздів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті