ЄІБ виділить Україні 300 млн євро кредиту на енергоефективність громадських будівель

ЄІБ виділить Україні 300 млн євро кредиту на енергоефективність громадських будівель

Проєкт буде в основному зосереджений на дитячих садках, лікарнях та школах

ЄІБ виділить Україні 300 млн євро кредиту на енергоефективність громадських будівель
фото www.eib.org/

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Міністерство у справах громад і територій України уклали угоду про співпрацю в області консультаційних послуг на підтримку підготовки проєкту по енергоефективності громадських будівель в Україні.

Як йдеться у повідомленні на сайті ЄІБ, угода була підписана сьогодні, 2 червня, напередодні майбутньої зустрічі донорів Цільового фонду технічної допомоги Східного партнерства (EPTATF), який надасть 150 000 євро для підтримки реалізації цієї угоди.

Проєкт по енергоефективності громадських будівель в Україні буде додатково фінансуватися за рахунок кредиту ЄІБ в розмірі 300 млн євро та грантових внесків від E5P та ЄС на додаток до консультативних послуг.

Проєкт дозволить підвищити енергоефективність в 1000 будівлях, в основному в дитячих садках, лікарнях і школах. Це допоможе запобігти викидам в атмосферу більше 1 млн тонн CO2.

 «Міністерство розвитку громад і територій України та ЄІБ підписали угоду про надання довгострокового низькопроцентного кредиту в розмірі 300 млн євро для реалізації широкомасштабної теплової модернізації громадських будівель. Ця модернізація буде включати установку сучасного енергоефективного обладнання, лічильників та систем управління, а також модернізацію систем опалення, вентиляції та освітлення і т. д», – повідомив Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку спільнот і територій України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті