Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Qatar Airways просить Airbus і Boeing відкласти поставки літаків

Qatar Airways просить Airbus і Boeing відкласти поставки літаків

В інакшому випадку авіаперевізник пригрозив розривом відносин

Qatar Airways просить Airbus і Boeing відкласти поставки літаків
фото www.flickr.com/photos/134461174@N02/49569262726

Глава Qatar Airways Акбар аль-Бейкер закликав дві найбільші авіабудівні компанії світу пом'якшити вимоги авіакомпаній, яким складно прийняти поставку нових літаків, заявивши, що на карту поставлено майбутні відносини. Про це повідомляє Bloomberg.

Він наголосив на тому, що Airbus і Boeing повинні дозволити відкладати поставки як мінімум до 2022 року. Наразі Qatar Airways має відкладені замовлення на суму близько $50 млрд.

«Для Boeing і Airbus важливо показати своїм клієнтам, що вони з ними не тільки в хороші часи, а й в погані, – сказав аль-Бекер. – Якщо вони цього не зроблять, то втратять нас як клієнта назавжди».

Його зауваження підкреслили фінансовий тиск на авіакомпанії, особливо на перевізників країн Перської затоки, таких як Qatar Airways, чий світовий бізнес скорочується через пандемію коронавірусу. Очільник авіакомпанії сказав, що він не знає, коли авіагалузь повернеться до докризового рівня та додав, що на відновлення трафіку потрібно кілька років.

Представник Airbus заявив, що компанія підтримує контакти з клієнтами, але відмовився повідомити подробиці, пославшись на конфіденційність. Boeing від коментарів відмовився.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті