Захворіло у світі
12,721,778
Померло у світі
565,219
Вилікувалось у світі
7,006,407
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Італія з 3 червня відкриває кордони для туристів з Європи

Італія з 3 червня відкриває кордони для туристів з Європи

На туристичну галузь в Італії припадає близько 15% ВВП

Італія з 3 червня відкриває кордони для туристів з Європи
фото DR

Італія продовжує послаблювати жорсткий карантин, який тривав у країні близько трьох місяців, і відкриває свої кордони. Вже з середи, 3 червня, в країну дозволено в'їзд громадянам інших 26 держав ЄС і ще ряду країн, включаючи Великобританію, Норвегію і Швейцарію. При цьому туристам не доведеться дотримуватися двотижневого карантину, пише Deutsche Welle.

Зазначається, що самим італійцям знову дозволено безперешкодно їздити в інші регіони. Під час карантину діяли суворі обмеження на виїзд за межі областей. Іноземцям було дозволено в'їжджати до Італії тільки з важливих причин, зокрема на роботу.

Ряд експертів висловлювали сумніви в доцільності зняття обмежень на пересування, оскільки показники заражуваність в ряді регіонів Італії залишаються високими. За офіційними даними, в найбільш постраждалій від коронавірусу Ломбардії досі понад 20 000 активних випадків зараження.

Від наслідків зараження коронавірусом в Італії з початку епідемії померли понад 33,5 тисячі осіб. Загалом з лютого в країні виявлено близько 233 000 випадків зараження. Жорсткий карантин діяв в країні з 10 березня.

У травні влада почала поступово послаблювати обмеження, сподіваюсь на повернення іноземних туристів. Туристична галузь Італії, на яку припадає близько 15% ВВП, в результаті кризи втратила мільярди євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті