Захворіло у світі
12,721,778
Померло у світі
565,219
Вилікувалось у світі
7,006,407
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
В адміністрації Трампа заборонять китайським компаніям літати в США

В адміністрації Трампа заборонять китайським компаніям літати в США

Перед цим Пекін не надав дозволу американським компаніям літати в Китай

В адміністрації Трампа заборонять китайським компаніям літати в США
фото Shutterstock

Міністерство транспорту США видало розпорядження, відповідно до якого з 16 червня китайським авіакомпаніям буде заборонено літати в США. Цим заходом влада США хоче посилити тиск на Китай, щоб він дозволив відновити польоти американських авіакомпаній в китайські аеропорти, передає Коммерсант.

«Міністерство продовжить працювати з нашими китайськими колегами, щоб як американські, так і китайські авіакомпанії могли повністю реалізувати свої двосторонні права. У той же час ми дозволимо китайським авіакомпаніям здійснювати таку ж кількість пасажирських рейсів, яку китайський уряд дозволяє нашим», – ідеться в заяві міністерства.

У розпорядженні вказано, що як тільки китайський регулятор перегляне свою політику щодо американських авіакомпаній, міністерство перегляне це рішення.

Як повідомлялося, американські авіакомпанії Delta Air Lines і United Airlines хотіли відновити польоти в Китай з початку червня, але не отримали на це дозвіл з боку китайського регулятора.

Нагадаємо, президент Дональд Трамп заявив, що його адміністрація почне відкликати ряд особливих привілеїв, наданих Гонконгу. Цей крок робиться після того, як Китай прийняв рішення ввести для цієї території нове законодавство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті