Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
ВООЗ відновила випробування гідроксихлорохіна

ВООЗ відновила випробування гідроксихлорохіна

Тиждень тому Всесвітня організація охорони здоров'я припинила дослідження ефективності ліків від малярії проти COVID-19

ВООЗ відновила випробування гідроксихлорохіна
фото www.flickr.com/photos/188646640@N03/49955593833

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відновлює клінічні випробування гідроксихлорохіну, в ході яких має намір з’ясувати, чи може цей лікарський засіб від малярії ефективно лікувати COVID-19. Про це повідомляє STAT.  

Дослідження гідроксихлорохіну – це тільки одне з завдань підрозділу агентства Solidarity Trial, яке тестує різні методи лікування, щоб визначити, які з них є ефективними при захворюванні, викликаному новим коронавірусом

Минулого тижня, як повідомлялось, ВООЗ тимчасово призупинила вивчення гідроксихлорохіну після того, як в окремому дослідженні, опублікованому в медичному журналі Lancet, були висловлені попередження про безпечність препарату.  

Окрім цього, низка інших досліджень не виявили будь-якої очевидної користі від препарату для лікування COVID-19. Як повідомлялось, одне з останніх досліджень свідчить про те, що ліки проти малярії, які президент Дональд Трамп агресивно рекламував для лікування нової коронавірусної інфекції, не принесли жодної користі, а лише підвищили смертність серед пацієнтів.

Між тим, президент США Дональд Трамп агресивно пропагує використовувати протималярійні ліки з хлорохіном проти коронавірусу. Виданню NYT вдалось дізнатись, чому саме.

Окрім того, в середині травня президент США Дональд Трамп заявив, що приймає по одній таблетці в день цих ліків для профілактики проти коронавірусу. Він зазначав, що чув про цей препарат багато хорошого. Президент повідомив, що почав приймати ці ліки після того, як в Білому домі виявили двох хворих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті